4 DNI, PO PÁDE, MOJE PRVÉ...

03.04.2017

Pondelok, ako každý iný... Pre mňa nie! :D Už oddnes škrtám dni do piatku! Pretože v piatok cestujem do Zvolena na obhajobu! Bojím sa toho ako čerta, ale hádam to zvládnem. Ak aj nikde nepostúpim viem, že som zo seba dala všetko a lepšie by som to nespravila. Už týždne skúšame odprezentovať 40 slidov za 10 minút, čo by pri bežnej prezentácií problém nebol, ale viete... Je to v podstate môj život, chcem a hlavne viem o tom rozpravať dopodrobna, takže... Je to ŤAŽKÉ!!!!

Dnes pôjde (po dĺĺĺhom čase) opäť na volejbal. Otestujem palec (zlomeninu) a uvidí sa... Hádam sa do toho dostanem rýchlo, pretože mi to dosť chýbalo. 

Mám za sebou super víkend, konkrétne sobotu. Práve 1.4 ( a nerobím si srandu :) ) som odjazdila svoj prvý parkúr v sezóne 2017 a to hneď úspešne, keďže som v prvej súťaži ukončila parkúr s tretím najlepším časom! Som na seba hrdá a ďakujem Paris, že sa na mňa nevykašľala a do sezóny sme vkročili úspešne. Taktiež ďakujem rodičom za podporu a sestre, ktorá to  mala dvakrát ťažšie. Súťažila totiž v BA so svojím judo klubom, takže sme sa psychicky podporovali navzájom! :) Krása!!!! 

Minulý týždeň som absolvovala vysnívané profesionálne fotenie. Fotky sú naozaj úžasné!!!