ČERSTVÉ NOVINKY

20.04.2018

Každý máme svoje povinnosti. Niektoré zvládame, niektoré prokrastinujeme a niektoré sa jednoducho na čas zvládnuť nedajú. 

Vďaka novinám, do ktorých som robila interview, si ma našla pani redaktorka z Markízy. Ponúkla mi, či by som nechcela robiť reportáž o sebe, o chorobe a o blogu. Samozrejme som nezaváhala a ponuku prijala. Včera (19.4.2018) k nám domov zavítala pani redaktorka s kameramanom. Pochválila som sa čím som sa mohla, povedala som ako sa cítim, opísala som chorobu, ale aj prístup k nej. Dokonca sme sa dostali aj k Paris, kde natáčali ako jazdím. Táto skúsenosť bude nezabudnuteľná! Reportáž by mala mať premiéru až o dva týždne, ale dúfam, že to zbehne tak rýchlo ako tento týždeň! 

Najväčšia a najaktuálnejšia novinka je nový člen rodiny! Zatiaľ neoficiálne, mám dva kone! Práve dnes sme potvrdili kúpu krásneho ryšavého valacha menom Lacordé. Viac informácií sa určite dozviete v čo najbližšej dobe! :)

Skúšky sa blížia! A keď píšem blížia, myslím to vážne!!! Takto o týždeň budem mať prvé skúšky so Stellou, na ktoré tak krvopotne trénujeme! Držte palce!