DEŇ DRUHÝ

10.11.2017

O pár minút sa okolo môjho stánku začnú zbiehať ľudia. Celoštátne kolo festivalu vedy a techniky je ako trh :) Ľudia sa zastavia pri stánku (naozaj sa to tu volá stánok), ktorý ich zaujme, osloví. Včera to bol len taký úvod. Prišli sme okolo druhej a prezentovali sme do 17:00. 

Dnes začína masaker... O deviatej je oficiálny začiatok a koniec (s prestávkami na obed) je o 7 hodín na to. Držte palce! Dnes je najdôležitejší deň. Bude chodiť porota a čo je najzákernejšie, NIKTO NEVIE KTO JE POROTA!!! Tým, že sú tieto priestory otvorené aj verejnosti, nevidíte rozdiel medzi odbornou porotou (v porote je len jedna pani doktorka, ostatní sú viac-menej technicky zameraní) a návštevníkom. 

Aby som len nekecala, ako NÁS všade prezentujem, myslím, že teraz uvidíte finálnu podobu projektu, ktorý je (oproti súťaži SOČ) trošku skrátený. 

Ďalej by som vám chcela poďakovať za zahlasovanie. To však pokračuje o zajtra, tak nezaháľajme a podporte!!! :) Srandujem :) Je to na vašom rozhodnutí, ale každý hlas pomôže :) 

Držte palce!  

Hlasujte aj dnes! Stánok číslo 14!