TURECKO 2018

20.07.2018

Bolo vynikajúco! Luxus! Každý deň výber z minimálne štyroch druhov mäsa, rôzne prílohy a KOLÁČE!!! Minimálne (nepreháňam) 40 druhov každý obed a večeru! 

Náš deň začínal o 9:00, kedy nás rodičia budili vetou ,,Nestíhame raňajky, VSTÁVAJTE!" Išli sme na raňajky, ktoré u mňa pozostávali z toastu so syrom, šunkou alebo tuniakom. Na výmenu som jedla praženicu a vždy čerstvé pečivo. 

Dni sme trávili na pláži a každý deň sme poobede zostávali na izbe (aspoň hodinku), pretože poobedné teploty vystupovali aj na 39 stupňov Celzia. 

Večera bola vždy bohatá a vždy som si nabrala minimálne dva taniere hlavného chodu. Keďže som celý deň nejedla nič sladké, na večer som si dopriala koláče, ktoré som vyberala formou ,,oči by mi jedli," preto som z každého ochutnala možno tak 2-3 lyžičky. 

Večer sme si sadli na drink a hrali karty. Neskôr (presne 21:45) sme sa presúvali do amfiterátru, kde večer končil večerným hudobným programom s rôznymi motívmi.  

Viete čo bol luxus? Mať pláž 100 metrov od izby a aj napriek tomu ísť na inú, vzdialenú cca 2 hodiny cesty - pláž Oludeniz. Zážitkom boli aj Lykijské hrobky a večerné mesto Fethiye. Každú cestu mimo hotela sme absolvovali Tureckými mikrobusmi známymi ako ,,DOLMUŠ."

Okrem cestovania v nezvyčajnom Dolmuši, sme sa viezli aj s nezvyčajnými cestujúcimi - viď. video :) Ja som sa bála a Lili dokonca od strachu aj plakala!!!

Vo videu uvidíte zostrih najlepších momentov z tejto dovolenky. Uvidíte tam krásnu pláž Oludeniz, večerné mesto Fethiye, ale aj zábavu v resorte. 


PS: Ospravedlňujem sa za reklamu vo videu, až po jeho exportovaní som zistila, že to tam program pridá automaticky. Pre to sú niektoré tváre vo videu prekryté. 

Taktiež sa ospravedlňujem, že video vychádza o dva týždne neskôr. Hneď po dovolenke som nastúpila na brigádu, plus sa do toho pridali aj tréningy s Paris, kdeže v sobotu máme opäť preteky vo Vígľaši. Držte palce!!!