VÍKENDOVÉ ÚSPECHY

12.06.2018

Ahojte! 

Je 12. jún... Pre mňa je to cca 5 mesiacov odkedy začal druhý polrok. Deň čo deň navštevujem školu, deň čo deň sa učím a deň čo deň píšem písomky. A čo z toho vyjde učiteľom? ,,Máte málo známok, takže si zajtra napíšeme matematiku, v pondelok angličtinu a dva dni pre klasifikačnou poradou, biológiu. A neopovážte sa niekto dobiehať známky na poslednú chvíľu!!!" Ako by sme aj mohli? Keď nám test opravia najskôr v deň klasifikačnej porady a známky zapíšu NA klasifikačnej porade? Ako je vôbec možné, že keď máme také dni, že píšeme dva testy za deň, nemáme dostatok známok? Každopádne... Tento rok nedobieham z ničoho, ale dávam si pozor, pretože mi niektorý test môže známku aj pokaziť. 

Ale aj napriek tomu stíham všetko! Od zajtra začínam svoju letnú brigádu ako pokladník v jednom z obchodných reťazcov v Lučenci.  Od zajtra sa budem zaúčať, neskôr pracovať. 

Tento víkend sme s Paris absolvovali naše posledné preteky pred letom. Júl vyzerá na oddych, kedže hneď začiatkom ideme na dovolenku a pretekov po dovolenke je veľmi málo. V auguste, plné energie, začneme opäť až do konca sezóny (dúfam).

S ,,koncom" som nad mieru spokojná!!! Po dlhej dobe sa nám podarilo vybojovať ,,zlato" v súťaži 95 cm a bronz zo súťaže 100 cm. Absolvovali sme taktiež aj vyššie súťaže (105/110 a 110/120), tam však bola konkurencia profesionálov, čo nám prinieslo priečky do 17. miesta (zo 40 súťažiacich). Spokojnosť nadovšetko! 

Teraz, keď bude mať Paris oddych, budem sa viac venovať Stelle a tréningom s ňou. 

Dúfam, že vaše známky vychádzajú podľa predstáv. Prijímačky úspešné? Dovolenka zabookovaná? Lebo ja sa už neviem dočkať!!! 

V najbližšej dobe pridám článok o čistení inhalátora, ktorý som už dávnejšie spomínala. Taktiež plánujem video z pretekov. Niečo ako ,,môj deň na pretekoch." :) Máte sa na čo tešiť!!! 

Všetkých pozdravujem!!!!